Putu ballīte FOAM KINGDOM 2010 Gulbenes novada Leja

 
           Trance.LV FORUM -> Events
::  
[Ex]
Trance Addicted
Trance Addicted


: 11.10.2004
: 276

: 28, 2010 16:37     : Putu ballīte FOAM KINGDOM 2010 Gulbenes novada LejaSabile, Talsi, Kandava... un kapēc gan ne? Gulbene, Balvi, Alūksne, Smiltene, Madona un vēl un vēl. Visa Latvija pievērš uzmanību! Piektdien, 2.jūlijā ar Rockstar Energy, Pioneer DJ un European Hit Radio atbalstu FOAM KINGDOM 2010 putu ballīte piestāj emocijām bagātajā Gulbenes novada Lejasciema estrādē! Putu lielgabals un vēl vairāk putu! Ipaši jaunumi sniega cilvēki un Latviešu Radio dejas!

Uz lielās Rockstar skatuves uzstāsies putu karalistes īpašais trio dīdžeji Beatax, Trakais Mārtiņš un [Ex] da Bass. Iesilda konkursa FOAM KINGDOM Jaunā zvaigzne uzvarētajs Rihards Zauska un Gulbenes puses iespējams dīdžejs nr.1 BumbleBeat.

European Hit Radio deju zonā pirktākie hīti Eiropā kopā ar dīdžejiem Ikazz un Mārtiņš Kreilis, bet jaunās Latviešu Radio dejas kopā ar Ivo Lorencu.

Lielformāta vizualizācijas radīs vīdžejs Kosmoss un LJ Lightboy no ILLEGAL DJ TEAM RIGA.

Par visiem izslāpušajiem un izsalkušajiem gādās SIA Ruduki viesu nams Pilsētnieki.

Īpaši FOAM KINGDOM 2010 putu ballītēm, apvienojoties vairākiem zināmiem Latvijas dīdžejiem [Ex] da Bass, Crazy Martin (Trakais Mārtiņš) un Trebland radīta oficiālā himna. Tā 9.jūnijā kopā ar vairākiem starptautisku mākslinieku remiksiem tika izdota Igaunijas ierakstu kompānijas Blaya Music paspārnē un ir šīs putu ballītes galvenais hīts!

Kopā ar mums: Rockstar Energy, Pioneer DJ un DJrent.lv.

Oficiālais radio European Hit Radio.

Informāciju tālāk izziņo: EHR Party Service, Progressive FM, draugiem.lv, nightlife.lv, vipi.lv, pozitivaszinas.lv, clubland.lv, piedalies.lv, easyget.lv un novonews.lv.

Par apmeklētaju drošu atpūtu gādās: ART-EKSPO.

Ieejas maksa: 22:00 00:00 Ls 4, 00:00 02:00 Ls 5, vēlāk dārgāk.

Aizkulises un intervijas no pasākumiem klausies Progressive FM (http://www.progressivefm.lv) viļņos katru otrdienu un piektdienu plkst.21:00.

http://www.twitter.com/foamkingdom
http://www.foamkingdom.lv

Party like a Rockstar!
_________________
Techno rulzz the planet!
:   
           Trance.LV FORUM -> Events : GMT + 2
1 1
 START.LV

Bluetab template design by FF8Jake of FFD
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
phpBB